четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Исчезна 17-годишна штипјанка

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Седумнаесет годишната штипјанка Н.М. вчера околу 15.30 часот излегла да се прошета, но не се вратила.

Настанот во полиција го пријавил таткото на девојчето, М.Д.(37) од Штип.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести