недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Исчезна 18-годишна скопјанка

tocka-134352 (1)

Последни вести

Осумнаесетгодишната Ј.Џ.(18) од Скопје од вчера е пријавена како исчезната, соопшти полицијата.
Нејзиното исчезнување го пријавил нејзиниот татко А.Џ. вчера, кој рекол дека таа околу 15 часот се оддалечила од дома во непознат правец.
Полицијата презема мерки за пронаоѓње на девојката.

Најчитани вести