петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Исчезна 20-годишно момче од Визбегово

policija-2

Последни вести

Во петокот, околу 13.30 часот излегол од дома 20-годишниот В.Т. од скопското село Визбегово и повеќе не се вратил.

Исчезнувањето во полиција вчера го пријавила неговата 38-годишна мајка.

 

Најчитани вести