понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна 20 годишно момче во Тетово

makedonska-policija-3

Последни вести

Синоќа, 10 минути пред полноќ во полициската станица во Тетово, 51 годишниот И.Х. пријавил дека во саботата, на 16 август, околу 20:30 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син, 20 годишниот Х.Х.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на момчето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести