петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Исчезна 21-годишен скопјанец

makedonska-policija

Последни вести

Педесет и четири годишниот В.Ј. од Скопје, пред два дена пријавил дека 23-ти јануари исчезнал неговиот син.

Според пријавата на скопјанецот, синот околу 16 часот на 23 јануари, се оддалечил од дома во непознат правец.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на 21-годишниот А.Ј.

Најчитани вести