вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна 22-годишен кумановец

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

А.Т.М. од Куманово вчера околу 19, 30 часот пријавила дека истиот ден околу 17,00 часот од дома во непознат правец исчезнал нејзиниот син М.М.(22).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести