четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна 22 годишна девојка од Чаир

policijayeti7

Поврзани вести

На 13.08.2014 година во 16,00 часот во ПС-Чаир, З.С.(43) од Скопје пријавила дека на 11.08.2014 година околу 20,00 часот од дома во непознат правец се оддалечила нејзината ќерка С.С.(22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести