четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 49

Исчезна 23-годишно момче од Старо Нагоричане

makedonska-policija-3

Последни вести

Во текот на минатата вечер С.С.(63) пријавила дека на 31.12.2014 година од 09,00 часот непознати причини од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син М.М.(23) од с.Старо Нагоричине.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести