сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Исчезна 27 годишна жена Кочани

mis

Последни вести

Триесетидвегодишниот кочанец А.С. трага по неговата сопруга која исчезнала на 19 декември.

Сопругот случајот тој го пријавил во полиција дури вчера, каде кажал дека сопругата неговата 27-годишна сопруга се оддалечила од домот во непознат правец, јавуваат медиумите.

Полицијата соопшти дека превзема мерки на нејзино пронаоѓање.

Најчитани вести