недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Исчезна 29 годишна девојка од битолско

isceznata-500

Последни вести

Исчезна 29-годишната Јетмира Асановска од село Братиндол. Последен пат е видена во вторникот, 10 јуни, во 19 часот кај бензинската пумпа Макпетрол кај Довлеџик, а се движела кон градот.

Носела розова маица, фармерки и кратки зелени гумени чизми, а косата и била фатена во реп.

Семејството апелира до сите оние кои ја виделе досега, ќе ја забележат во иднина или пак за било какви други информации поврзани со Јетмира да се јават на телефоните 070/449-089 и 075/715-449.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести