недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна 47- годишен скопјанец

policija

Последни вести

Синоќа, во 23:30 часот во Полициската станица на Бит Пазар било пријавено изчезнување на маж од Скопје.

29-годишниот Ф.С. од Скопје пријавил дека од 12.12.2014 година, од дома во непознат правец се оддалечил неговиот чичко С.С.(47).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето

Најчитани вести