понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Исчезна битолчанецот Стеван Јовчевски

06062014133317_stevan bitola

Последни вести

Битолчанецот Стеван Јовчевски исчезнал во саботата. Стеван има 84 години, а последен пат бил виден пред неговиот дом на улицата „Солунска“.

Носел кафеави пантолони, сива вентијага,  а  на главата носел бело капче.

Со себе не носел никакви документи, ниту пак го носел  мобилниот телефон,  кој го оставил во својот дом.

Семејството ги замолува сите оние кои ќе го забележат исчезнатиот  Стеван Јовчевски да се јават кај неговата ќерка,  Јагода на тел. 076-431-928.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести