сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна девојче во Гостивар

policija

Последни вести

Во полициската станица-Гостивар, на 20 февруари, Г. Б (38) пријавила дека истиот ден околу 11 часот  од семејниот дом се оддалечила нејзината петнаесетгодишна ќерка.

Полицијата работи на пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести