понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Исчезна девојка од Скопје

missing250

Последни вести

Дваесет и едногодишната С.А. од Скопје вчера била пријавена за исчезната.

Нејзиниот сопруг, триесет и двегодишниот Б.А. вчера во полициската станица во Кисела Вода пријавил дека пред три дена исчезнала неговата сопруга.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести