сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна девојка од Скопје

missinggg

Последни вести

Четириесет и петгодишниот Р.З. вчера во полициската станица Чаир пријавил дека истиот ден исчезнала неговата ќерка, дваесет и шестодишната С.З.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на девојката.

Најчитани вести