петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 37

Исчезна девојка од скопско Катланово

missinggg

Последни вести

Дваесет и тригодишната С.С. од Катланово вчера била пријавена за исчезната.

Нејзиниот татко Ќ.С.(45) вчера пријавил дека таа на 20.01.2015 година во 07,00 часот од дома се оддалечила во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести