вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Исчезна девојка од светиниколско

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Дваесет и двегодишната Б.В. од село Милино, светиниколско на петнаесетти овој месец била пријавена за исчезната во полициска станица.

Девојата на 06. месецо заминала од семејната куќа и повеќе не се вратила.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести