сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна дваесет и шестгодишна девојка од струшко

missing_person_wktv

Поврзани вести

Дваесет и шестгодишна девојка од село Делогожда, струшко вчера била пријавена за исчезната.

Четириесет и четиригодишниот  Л.Ш. пријавил дека вчера околу 02,15 часот од дома се оддалечила неговата внука А.Р. од истото село.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести