среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна дваесетгодишна девојка од Скопје

missing_person_wktv

Поврзани вести

Осумнаесетгодишниот А.С. од Скопје завчера пријавил дека исчезнала неговата невенчана сопруга, дваесетгодишната  С.С.

Таа околу 10,00 час се оддалечила во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести