сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна малолетничка од Демир Капија

missing-person

Поврзани вести

Седумнаесетгодишната Ј.В.П. од Демир Капија исчезнала пред шест дена.

Педесетгодишната Б.П. во полициската станица во Неготино пријавила на дека на 14 – ти август околу 23 часот нејзината ќерка исчезнала.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетничката.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести