вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Исчезна малолетничка од Гевгелија

1392403441000-Missing-graphic

Последни вести

Малолетно девојче од Гевгелија завчера е пријавено како исчезнато.

Шестнаесетгодишната В.П. се оддалечила од својот дом во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести