сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна малолетничка од гостиварско

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Четириесет и петгодишниот Л.А. од село Бањица, гостиварско вчера во полиција пријавил дека исченала неговата петнаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести