вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Исчезна малолетничка од Куманово

policija-22

Последни вести

Вчера во 18 часот во кумановската полициската станица Куманово, А.К. (49) од Куманово, пријавил дека околу 7 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 17 годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести