четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Исчезна малолетничка од Скопје

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Триесет и тригодишниот С.И. од Скопје вчера пријавила дека претходниот ден исчезнала нејзината петнаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести