сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна малолетничка од Скопје

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Четириесетгодишната Н.С. вчера во полициската станица Чаир дека истиот ден во непознат правец се оддалечила нејзината малолетна ќерка, С.С.(15).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Најчитани вести