понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Исчезна малолетничка од Скопје

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

А.А.(41) од Скопје вчера во полициската станица Чаир пријавила дека претходниот ден исчезнала нејзината петнаесетгодишна ќерка.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на девојчето.

 

Најчитани вести