петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна малолетничка од Скопје

missinggg

Последни вести

Шестнаесетгодишната А.Ј. вчера била пријавена за исезната во полициската станица Бит Пазар.

Нејзиниот татко, Н.Ј.(1971) од Скопје, пријавил дека на 20. месецов таа се оддалечила од дома во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести