понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Исчезна малолетничка во Аеродром

24415342policija

Последни вести

Четиринаесет годишно девојче од скопски Аеродром исчезнало во текот на вчерашниот ден.

Од полицијата информираат дека случајот кај нив бил пријавен од 30-годишната мајка која рекла дека девојчето исчезнало во периодот од 11 до 13 часот.

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на малолетничката.

Најчитани вести