среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Исчезна малолетник на Бит Пазар

97700-138049

Последни вести

Вчера во 2 часот по полноќ во Полициската станица Бит Пазар, А.С.(45) од Скопје пријавил дека претходниот ден во 19 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син А.А.(17), соопштуваат од Министерството за внатрешни работи.

Оттаму се додава дека се преземаат мерки за негово пронаоѓање.

Најчитани вести