петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

Исчезна малолетник од Чаир

missinggg

Последни вести

Шеесет и едногодишната Е.А. од Скопје вчера во полициската станица Чаир пријавила дека на 20-ти овој месец исчезнал четиринаесетгодишно момче, на кое таа е старател.

Полицијата трага по малолетникот.

Најчитани вести