понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Исчезна малолетник во Аеродром

missing250

Последни вести

Во текот на вчерашниот ден во полициската станива Аеродром пристигнала пријава за исчезнато лице.

С.С. од Скопје, пријавил дека вчера, 15:30 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син М.С.(16).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести