петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Исчезна малолетник од Скопје

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Четиринаесет годишно лице пред четири дена исчезна од дома.

Случајот во полиција вчера го пријавила старателката Ф.И. (32) од Скопје.

Од МВР информираат дека ги превземаат сите потребни мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести