среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна малолетно девојче

poli

Последни вести

Малолетно девојче исчезна во општина Гази Баба. Исчезнувањето во полиција го пријавила нејзината мајка А.А. (39), на  4 февруари.

Таа пријавила дека од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 14 годишна ќерка.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на девојчето.

Најчитани вести