петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Исчезна маж од Куманово

missinggg

Последни вести

Триесет и шестгодишниот Д.М. од Куманово вчера во полициска станица го пријавил исчезнувањето на неговиот брат.

Тој пријавил дека на 25. месецов неговиот брат, триесет и двегодишниот Д.М. од својот дом се оддалечил во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести