вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 1

Исчезна маж од кумановско

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Последни вести

Педесет и двегодишниот С.И. од село Младо Нагоричане, кумановско вчера бил пријавен за исчезнат.

Од страна на ЈУЗС-Демир Капија во полициската станица Неготино пријавено е дека истиот ден во 03,30 часот од наведената установа во непознат правец се оддалечил нивниот штитеник С.И.(52.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести