сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Исчезна маж од Скопје

missinggg

Последни вести

Шеесет и едногодишниот К.М. од Скопје вчера пријавил дека пред петнаесет дена исчезнал нејзиниот брат, шеесет и осумгодишниот С.М.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести