вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна маж од Скопје

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Дваесет и деветгодишниот Ф.С. од Скопје вчера во полицискта станица Бит Пазар пријавил дека неговиот чичко, С.С.(47) на 12. Овој месец излегол од дома и повеќе не е виден.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести