понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Исчезна маж од Тетово

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Тетовчанката В.А. (26) вчера во полициската станица во Тетово пријавила дека истиот ден исчезнал нејзиниот татко, Р.К. (56).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести