понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна маж од виничко Лески

missing250

Последни вести

Средовечен маж од виничкото село Лески исчезнал пред два дена.

Педесетгодишниот Б.Д. на 4. мај во непознат правец се оддалечил од својот дом.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести