четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Исчезна маж во Аеродром , а жена во Ѓорче

poliicija

Последни вести

Синоќа во полициската станица во Аеродром,  Е.К.(70) од Скопје, пријави исчезнато лице.

Таа пријавила дека истиот ден од дома во непознат правец се одалечил нејзиниот сопруг Т.К.(73).

Истовремено, во полициската станица во Ѓорче Петров, С.С.(58) од Скопје,  пријавил дека истиот ден  во непознат правец се оддалечила Л.П.(84).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Најчитани вести