четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Исчезна момче од Батинци

missinggg

Последни вести

Педесет и шестгодишниот Ш.Н. од скопско Батинци вчера во полициска станица пријавил дека истиот ден исченал неговиот син, дваесет и четиригодишниот З.Н.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести