недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна момче од Кратово

missing250

Последни вести

Педесет и петгодишниот Ј.П. вчера во полициската станица во Кратово пријавил дека пред една недела исчезнал неговиот дваесет и деветодишен син, А.П.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести