четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Исчезна момче од Скопје

missinggg

Последни вести

Четириесет и шестгодишниот Ф.И. од Скопје вчера во полициската станица Гази Баба пријавил дека исчезнал неговиот дваесет и двегодишен син Б.И.

Б.И. последен пат бил виден на 13. март годинава.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести