понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна момче од Скопје

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Дваесет и деветгодишниот А.К. од Скопје вчера бил пријавен за исчезнат во полициската станица Бит Пазар.

Исчезнувањето го пријавила неговата сестра, која рекла дека оследен пат А.К. бил виден на 19. февруари годинава откога му се губи секаква трага.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести