петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 46

Исчезна момче од струшко Велешта

missinggg

Последни вести

Педесетгодишниот Б.К. од струшко Велешта вчера во полициска станица пријавил дека на триесетти јануари исчезнал неговиот син, дваесет и седумгодишниот У.К.

СВР Охрид превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести