сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна охриѓанка

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Последни вести

Полицијата соопшти дека Д.Џ.(1986) од Охрид се оддалечила во непознат правец во 23 часот во вторникот и потоа не е забележана. Случајот во полиција вчера го пријавил С.Џ.(1963) од Охрид.

Најчитани вести