петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Исчезна осумнаесетгодишна девојка од Скопје

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Педесетгодишниот С.Ш. вчера во полициската станица Гази Баба пријавил дека истиот ден исчезнала неговата осумнаесетгодишна ќерка, Е.Ш.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести