петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Исчезна осумнаесетгодишна девојка

missinggg

Последни вести

Педесет и осумгодишниот Џ.А. вчера во полициската станица Теарце пријавил дека на 25. овој месец исчезнала неговата осумнаесетгодишна М.А.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на девојчето.

Најчитани вести