петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Исчезна осумнаестгодишна девојка од Тетово

policija_znak_BRIF-610x400

Последни вести

На 19.10.2014 година во 13,00 часот во СВР Тетово, Д.М.(49) пријавила дека на 17.10.2014 година во 07,30 часот од дома за на училиште излегла нејзината ќерка И.Д.(18), по што не се вратила.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести