среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Исчезна седумдесет и четиригодишен скопјанец

missinggg

Последни вести

Четириесетгодишниот К.В. вчера во полициска станица Центар пријавил дека истиот ден од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ исчезнал неговиот татко, М.В. (74).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести